Novostředověká hudební skupina ERGO

Hrdličkova 2176/4, Praha 4 − Chodov

Pianista MICHAEL GARLIK

K sadu 530/3, Praha 8 − Troja

Pixa-pro s.r.o.

Křižíkova 283/10, Praha 8 − Karlín

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

MUSICA DOLCE VITA

Nad Krocínkou 645/70, Praha 9 − Vysočany

NEMOROS s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město

Originální hudební divadlo Praha

Podle lomu 27/6, Praha 5 − Třebonice

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

PartyLeaders – Martin Hrubý, DiS.

Praha
OTEVŘENO (nonstop)

ESPANZA s.r.o.

Univerzitní 685/10, Praha 10 − Malešice

ONE & ONE Company s.r.o.

U Průhonu 466/22, Praha 7

ORM – organization recording of music

Nad Svahem 1762/15, Praha 4 − Krč

Umělecká agentura Dendy

Národní obrany 789/49, Praha 6 − Bubeneč

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Hudební agentura Marie Renzové

Slovinská 1041/6, Praha 10 − Vršovice

Český komorní orchestr, o.p.s.

Bělehradská 58, Praha 2 − Vinohrady

Firelovers.cz

Kbelská 648/1, Praha 9 − Hloubětín

Acubens

Na Petynce 1010/134, Praha 6 − Břevnov

Rostislav Jankovec

Lhotská 2202/30, Praha 9 − Horní Počernice

Dance Productions s.r.o.

Na Marně 477/3, Praha 6 − Bubeneč

Elvisandmike

Jana Želivského 1790/35, Praha 3 − Žižkov

Květuše Exnerová

Josefa Houdka 1, Praha-Lipence

SKYMUSIC

Praha

agentura Vipakce s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město
Brzy otevírá (v 13:00)

Color Club

Baštýřská 564, Praha 9 − Hostavice

CTS MišMaž

Laudova 1019/11, Praha-Řepy

Taneční skupina Primavera

Na klášterním 1832/21, Praha-Břevnov

Folklorní soubor Šarvanci

Vinohradská 1316/95, Praha-Vinohrady

Gaudeamus

náměstí Jiřího z Lobkovic 121/22, Praha-Vinohrady

Gabriel, o.s.

Rašínovo nábřeží 1571/62, Praha-Nové Město

Soubor Karmína

Nárožní 2787/7a, Praha 5

BALET PRAHA o.p.s.

Wolkerova 24/3, Praha-Vinohrady

Siloe

Na Březince 1514/20, Praha-Smíchov

Tomáš Janoušek

Mírová 6/89, Praha-Kolovraty

Tanec pro všechny

Na zbořenci 264/7, Praha-Nové Město
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Flame Dance, s.r.o.

Sokolovská 32/22, Praha-Karlín

Chapeau Rouge

Jakubská 2, Praha
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 12:00)

Ing. Marie Šůchová

Újezd 414/13, Praha-Malá Strana

Sdružení pěveckého sboru Camerata

Svěceného 164/2, Praha-Třeboradice

Dětská opera Praha

Týnská 627/7, Praha-Staré Město

Canti di Praga

Kafkova 547/29, Praha-Dejvice

4news.cz

Praha

Sdružení přátel dětského pěvěckého sboru Radost Praha

Šimáčkova 1452/16, Praha-Holešovice

Ing. Tomáš DVOŘÁK

Jablonecká 717/5, Praha-Prosek

Laetitia - spolek pro vokální a komorní hudbu

Kropáčkova 563/14, Praha-Háje

Mažoretky Pěvy Filípkové, o.s.

Boháčova 863/1, Praha-Háje

Ing. Daniela Čaloudová - Taneční Show

Modrá 1980/8, Praha-Stodůlky

Dana Horáková - Studio Dajana

Foerstrova 914/18, Praha-Strašnice

Jan Sklenička, DiS.

Mirotická 770/6, Praha-Libuš

Hudební mládež České republiky, o.s.

Kolbenova 804/30, Praha-Vysočany

Richard Adam

Na Šmukýřce 519/20, Praha-Košíře

Sdružení barokního souboru Hofmusici

Karpatská 1168/17, Praha-Vršovice

Mgr. David Stranofský - Umělecká agentura Sonata

Dykova 999/16, Praha-Vinohrady

iSalsa.cz

Na Slovanech 22, Praha 2 − Nové Město

ART AGENTURA s.r.o.

U továren 999/31, Praha-Hostivař

Taneční škola Start

Lesnická 1152/4, Praha 5 − Smíchov

Karel Huth - Parnas Quartet

V pátém 332, Praha-Klánovice

Voicecamp

Branická 230/115, Praha-Braník

Mladá Praha - Mezinárodní hudební festival

Březiněveská 1016/22, Praha-Kobylisy

Janis Joplin Revival

U Nikolajky 2045/24, Praha 5 − Smíchov

Wild Cheerleaders

Lohniského 854/6, Praha-Hlubočepy

PhDr. Lucie Maňourová, Ph.D.

Ratajova 1070/5a, Praha 4

Moravské folklorní sdružení Krušpánek

Přecechtělova 2403/27, Praha-Stodůlky

Taneční skupina Fénix

Hasova 3091/2, Praha-Modřany

Ženský pěvecký sbor Iuventus paedagogica o.s.

Ostrovského 1332/4, Praha-Smíchov

Danza Alegre

Káranská 340/30, Praha-Malešice

Baletní škola MaJa

Štefánikova 6/57 (Švandovo divadlo), Praha 5 − Smíchov
ZAVŘENO (Otevírá v 15:00)

OSMIKVÍTEK, s.r.o.

Štětínská 366/11, Praha-Bohnice

MVDr. Milan Dudek

Pešlova 360/20, Praha-Vysočany

Popron Music, s.r.o.

Jeremiášova 947/16, Praha-Stodůlky

Šimon Matoušek - studio Matouš

Nad Primaskou 1163/25, Praha-Strašnice

Atelier 90

Na Březince 1515/22, Praha-Smíchov

Asociace symfonických orchestrů a pěveckých sborů České republiky

Vinohradská 1409/12, Praha-Vinohrady

Česká Händelova společnost

Na Maninách 795/11, Praha-Holešovice

Česká jazzová společnost

Radlická 2487/99, Praha-Smíchov

Tomáš PROCHÁZKA

Novorossijská 908/9, Praha-Vršovice

Ivan Rössler - Umělecká agentura

Nikoly Vapcarova 3268/3, Praha 4 − Modřany

Sdružení Pueri Gaudentes Praha

Šimáčkova 1452/16, Praha-Holešovice

Orfej

Dykova 51/1, Praha-Vinohrady

Alla Danza

Kamenická 655/54, Praha-Holešovice

COUNTRY ALBUM - COUNTRY, FOLK A TRAMPSKÁ PÍSEŇ

Moulíkova 2240/5, Praha 5 − Smíchov

Občanské sdružení mladých hudebníků - In musica veritas

Na dlouhém lánu 27/10, Praha-Vokovice

Kateřina Romansová & The Band

Poděbradská 88/55, Praha-Hloubětín

Taneční škola - Astra Praha

Novozámecká 715, Praha-Hostavice

Josef Chlup - Variomusic

Galandova 1233/3, Praha-Řepy

Česká společnost pro hudební vědu, o.s.

Puškinovo náměstí 447/9, Praha-Bubeneč

Reduta Jazz Club

Národní 116/20, Praha 1 − Nové Město

Talacko music s.r.o

Rybná 753/29, Praha-Staré Město

SILENT SESSION

Filmařská 1153/19, Praha-Hlubočepy

Saxofonové kvarteto Bohemia

Nad přehradou 406, Praha-Horní Měcholupy

Agentura Yellow Pro s.r.o.

Gabinova 823/2, Praha 5

Folklorní sdružení VONIČKA

Pod Betání 850/10, Praha-Kunratice

Jan Witek – DJ, moderátor

Jugoslávská 180/15, Praha 2 − Vinohrady

Bengas

Na ostrůvku 360/4, Praha-Nusle

Harmonia Mozartiana Pragensis

Lucemburská 1876/44, Praha-Žižkov

Ensemble Guillaume

náměstí 14. října 1278/1, Praha-Smíchov

International Choir of Prague

Na Zatlance 1330/11, Praha-Smíchov

Moose & Partners, s.r.o.

Praha, Praha

Sonaglio, o.s.

U zásobní zahrady 2445/8, Praha-Žižkov

Foerstrovo komorní pěvecké sdružení

Rostovská 127/11, Praha-Vršovice

Kühnův dětský sbor, o.p.s.

Ortenovo náměstí 1274/34, Praha-Holešovice

SaSaZu

Bubenské nábř. 306/13, Praha-Holešovice
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 11:00)

Koncerty pro Vás – violoncello & klavír

Podolské nábřeží 817/30, Praha 4 − Podolí

EVERGREENY

Třebešovská 2256/109, Praha-Horní Počernice
OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Česka kapela.cz

Legerova 57/75, Praha 2 − Vinohrady

Asociace hudebních umělců a vědců

Radlická 2487/99, Praha-Smíchov

Eva Klein

Brdičkova 1915/13, Praha-Stodůlky

Eve Quartet

Nušlova 2258/2, Praha-Stodůlky

Markéta Muzikářová , DiS

Jana Želivského 1744/24, Praha-Žižkov

Marcel Vlček

Vršovická 912/13, Praha-Vršovice

GAUDIUM PRAGENSE, smíšený sbor, z.s.

Eliášova 460/35, Praha-Bubeneč

TRADICIÓN - latinskoamerická taneční skupina

Milíčova 470/6, Praha-Žižkov

Gall - Tír, o.s.

Lucemburská 1570/49, Praha-Žižkov

JazzWeb

Högerova 687/4, Praha 5 − Hlubočepy
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Tatiana Miková

Praha

Jazz Revue

Běhounkova 2453/49, Praha-Stodůlky

Hudební agentura Lydie

Na Lysinách 461/30, Praha 4 − Hodkovičky

Last Minute

Kettnerova 2052/20, Praha-Stodůlky

František Hájek

U Demartinky 1791/4, Praha

Pražský komorní sbor, o.p.s.

Ve Střešovičkách 1090/43a, Praha-Střešovice

Agentura Myš a Maš - Kristýna Radějová

Šantrochova 6, Praha-Břevnov

Tony`s American Bar

Nekázanka 8, Praha 1 − Nové Město
ZAVŘENO (Otevírá v Pá 10:00)

MARTIN DONT PRODUCTION

Radnické schody 172/7, Praha

Zpěvácký spolek Hlahol v Praze

Masarykovo nábřeží 248/16, Praha-Nové Město

Jan Wollner

Brichtova 813/7, Praha-Hlubočepy

Hudební sdružení Ďáblík

Rumburská 248/14, Praha-Střížkov

Pohybové studio H o.s.

U Výstaviště 1286/21, Praha-Holešovice

Pěvecké sdružení pražských učitelek

Nad Šárkou 606/1, Praha-Dejvice

Crazy Dancers Square Dance Club

Na Folimance 1979/1, Praha-Vinohrady

Boro & Janis

Pernerova 533/59, Praha-Karlín

Taneční skupina CROCK 14

Arbesovo náměstí 781/14, Praha 5 − Smíchov

Silueta

Šimáčkova 1452/16, Praha-Holešovice

Folklorní sdružení Mateník

Travná 1286, Praha-Kyje

Pražský smíšený sbor

Lužická 1792/34, Praha-Vinohrady

Vysokoškolský umělecký soubor, obecně prospěšná společnost

Voršilská 144/1, Praha-Nové Město

Folklórní sdružení Moták

Böhmova 1981/3, Praha-Stodůlky

Flamenkeria - akademie flamenca

Veletržní 826/61, Praha-Holešovice
ZAVŘENO (Otevírá v 17:30)

The TASK

5. května 1167/59, Praha-Nusle

Taneční kroužek Tango, o. s.

Na Vaňhově 172, Praha-Běchovice

Dora Hoštová

Náplavní 2011/5, Praha-Nové Město

KYTICE

Chlebovická 495, Praha-Letňany

Basskid Production s.r.o.

Husitská 119/76, Praha 3 − Žižkov

Arabesque feu Studio, s.r.o.

Bartoškova 1697/18, Praha-Nusle
OTEVŘENO (nonstop)

Dejvická píšťalka

Antonína Čermáka 1022/6 (ZŠ nám. Interbrigády), Praha-Bubeneč

Tomáš Pergler

Schnirchova 1353/7, Praha-Holešovice

Sai

Senovážné náměstí 978/23, Praha-Nové Město

Ing. Viktor Kotrubenko

Velehradská 1911/4, Praha 3 − Vinohrady

Václav Koubek

Na můstku 380/8, Praha-Staré Město

Mikrochor

Slezská 2139/120, Praha-Vinohrady

BOOM MUSIC, s.r.o.

Stržná 444/35, Praha 6 − Suchdol

Jakub Hanžl

Senovážné náměstí 975/20, Praha-Nové Město

Jitka Maroušková - Paletky

Na pískách 994/112, Praha-Dejvice

Petr Havelka

Průhonická 218/33, Praha-Záběhlice
ZAVŘENO (Otevírá v 16:00)

Bambini di Praga - škola sborového zpěvu

nám. Svobody 930/2, Praha-Bubeneč

Pražský filharmonický sbor

Senovážné náměstí 978/23, Praha-Nové Město

Taneční skupina Acronia

Nad spádem 202/17, Praha-Podolí

Lev Rybalkin

Přemyslovská 1659/33, Praha-Žižkov

Eva Dostálová - Emingerová

Studentská 540/7, Praha-Dejvice

Gosplain o.s.

Pod vinicí 316/10, Praha-Modřany

Malá česká muzika Jiřího Pospíšila

Svatoslavova 385/35, Praha-Nusle

Vladimír Sojka

Na strži 1203/43, Praha-Krč

Michal Kindl

Duškova 1041/20, Praha 5 − Smíchov
OTEVŘENO (nonstop)

Roxy Ensemble, občanské sdružení

Tusarova 1269/15, Praha-Holešovice

Dětský pěvecký sbor ROLNIČKA

Dobevská 876/2, Praha-Kamýk

Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha

Křižovnická 81/7, Praha-Staré Město

SC NEXTYLE

Jesenická 3003/4, Praha-Záběhlice

JNS cheerleaders

Benkova 1688/38, Praha-Chodov

Coiscéim - klub irských, skotských tanců a hudby

Podbělohorská 3153/3a, Praha-Smíchov

Jan Havránek

Arabská 572/2, Praha-Vokovice